Вбудовані точкові світильники

Точкові світильники, будучи незамінною деталлю підвісної стелі, надають йому сучасний стиль і неповторний індивідуальний дизайн. Завдяки точковим світильників приміщення набуває ефективну освітленість. Для правильної установки даного типу світильників необхідно дотримуватися певної інструкції. Дотримуючись її, даний процес буде не таким складним, як могло здатися на перший погляд.

 

Вибір необхідного освітлювального приладу. Потужність вбудованих світильників представлена, як правило, в діапазоні від 30 до 150 ват. Лампи встановлюються в спеціалізований корпус з таких матеріалів, як пластик, метал, скло або латунь. Лампочка, що володіє значною потужністю, може сильно нагріватися. Тому, скляна колба знаходиться на певній відстані від електричної коробки, що забезпечує безпеку і продовжує термін експлуатації.

 

Перед лампочкою необхідно залишати кілька сантиметрів простору, щоб уникнути контакту з легкозаймистими матеріалами, так як точкові світильники для стелі здатні перегріватися. Що ж до дизайнерських рішень, то тут відкритий простір для втілення в життя ваших фантазій. Загалом, наскільки дозволить ваша уява.

 

У магазинах представлений широкий асортимент моделей точкових світильників, що володіють різними конфігураціями і розмірами. Лампочка в пристрої може мати круглий » риб’яче око », а так само може бути втоплена глибоко в корпусі. Можуть бути як статичні моделі, так і динамічні, мобільні, обладнані спеціальним поворотним механізмом. Даний механізм дозволяє змінювати кут огляду.

 

Тут вибір залежить від інтер’єру квартири і то, на які зони ви візуально за допомогою освітлення хочете розділити територію вашої кімнати. Точкові світильники для стелі необхідно встановлювати, використовуючи такі інструменти: власне сам світильник, ізоляційна стрічка, електричний кабель і захисними ковпачками, дриль з круглою насадкою для того різання дірок, плоскогубці і кусачки для зняття ізоляції, викрутка, захисні окуляри, а також тестер для перевірки відсутності , або наявності напруги.

Інтер’єр в стилі лофт

Лофт — сучасний стиль, який утримує любов і популярність серед дизайнерів уже кілька років. Його особливість полягає в композиції багатьох архітектурних рішень. Він відмінно підходить для економних, творчих людей, а також для тих, хто бажає виділитися. Але в чому ж полягають його особливості ?

 

Відсутність перегородок. Планування в цьому стилі завжди відкрите, ніяких перегородок. Зонування здійснюється завдяки колірним рішенням або скляним перегородкам. Стиль почав своє існування в 50-роках минулого століття, саме тоді масово продавалися будівлі порожніх промислових підприємств. По суті, тоді про яскраве, дорогому інтер’єрі й мови бути не могло. Стіни були голими, було видно цегляну кладку, різні труби і грубу штукатурку. Але якщо ви не можете створити саме голі цегляні стіни, то можете використовувати шпалери з такими малюнком. Оздоблення стін повинна бути з бетонною фактурою, без додаткового фарбування і декору.

 

Комбінація старого і нового. Риси індустріальності (цегельний стіни, бетонна обробка) повинні комбінуватися з новими речами. З сучасними меблями, декором, технікою, а також зі сталевою плиткою. Меблі. Вони повинні бути функціональними, адже крім своєї звичної ролі, в цьому стилі вони ще виконують завдання зонування.

 

Меблі можна вибирати будь-які, на свій смак. Але найкраще в даному напрямку інтер’єру виглядають антикварні, старовинні меблі, яка повинна поєднуватися з протилежними по стилю — сучасноими, незвичайними. Тут не використовуються звичайні шафи, речі треба зберігати або в нішах, або в спеціальних вбудованих в стіну шафах. Високі стелі. Це головна родзинка стилю лофт, саме через це його можна легко впізнати серед багатьох інших стилів. Вони повинні по максимуму додавати простору в приміщення.

 

Природні відтінки. Так, це досить незвичайний і нестандартний стиль, але яскраві кольори в ньому не вітаються. Дуже добре підходить коричневий, кавовий, бежевий і білий колір. Освітлення. У такому інтер’єрі потрібно забезпечити максимальне проникнення сонячного світла в приміщення. Для цього використовуються великі вікна і відсутність фіранок і штор. Також, варто подбати і про додаткові джерела світла. Можна використовувати класичні підвісні світильники, підлогові, світлодіодне підсвічування, лампи і люстри. Не потрібно використовувати кольорове освітлення, або тепле — жовте, світло повинне бути нейтральним, а саме — білим.

С какими еще материалами следует сочетать цинк-титановый лист

Категория: Кровельные герметики, Листы

Цинк-титановый лист известен своей исключительной прочностью и коррозионной стойкостью. Покрытая слоем патины, она много лет служит нашим строительным элементам. К сожалению, бывает, что он подвергается электротехнической коррозии. Основная причина этого — неправильное сочетание этого материала с другими, которые могут его повредить.

Что такое титан-цинковый лист?

Это сплав электролитически очищенного цинка, а также меди и титана. Этот вид листового металла очень плохо переносит присутствие других металлов. С ним могут быть связаны только свинец, нержавеющая сталь, цинк и алюминий.

Лист, из которого изготовлено изделие, обычно имеет плотность около 7,2 г / см³. Благодаря тому, что он изготовлен из тщательно отобранных ингредиентов, он имеет определенный срок службы — примерно от 40 до 120 лет. Он защищает крышу от коррозии и устраняет необходимость в уходе за материалом и обслуживании. Однако важно не смачивать лист при транспортировке или хранении, потому что тогда на его поверхности может появиться белое покрытие из гидроксида цинка, которое является результатом первого процесса патинирования.

Медь и медь? Это плохая связь

Титан-цинковый лист имеет в своем составе примесь меди. К сожалению, это более или менее означает, что контакта между ним и материалами из этого металла следует избегать. В противном случае мы можем быть уверены, что возникнет коррозия листа. Чтобы этого не произошло, стоит размещать лист над медным сырьем всегда по направлению потока воды. В конце концов, мы не хотим, чтобы ионы меди падали на листовой металл.

Битумные поверхности

Цинк-титановый лист тоже не любит битумные поверхности. Они производят кислотные соединения, в основном под влиянием преобладающих погодных условий. Поэтому полотно следует устанавливать, как и в первом случае, вне досягаемости дождевой воды.

Если, однако, не удается исключить контакт титан-цинка с продуктами разложения битумных добавок, лист следует покрыть защитным хлорированным каучуком или акриловыми смолами.

Железо и сталь

Они очень быстро разъедают, что легко обнаружить по следам ржавых пятен. Из-за них листовой металл теряет эстетику и выглядит поврежденным. Чтобы избежать такого типа соединения, всегда проверяйте, из каких материалов сделаны шурупы и гвозди.

Основание — бетон, гипс, дерево

Это еще одна очень важная информация — лист не должен напрямую контактировать ни с первым, ни со вторым материалом, упомянутым выше. Сама древесина должна иметь pH не ниже 4,5. Также стоит обратить внимание на состав пропиток — они тоже могут вызвать коррозию листового металла.

Плитка для підлоги передових виробників

Тепер компанія пропонує каталог плитки для підлоги, в якому представлені матеріали для підлоги від відомих європейських брендів. Придбати їх в інтернет-магазині компанії можна за вигідною вартості. Оптові ціни досягаються за рахунок прямих поставок матеріалу від виробника. Тому купувати його можна в будь-яких кількостях для дрібного домашнього ремонту або повномасштабних будівельних робіт. Завдяки спільній роботі іменитих виробників оздоблювальних матеріалів, клієнти можуть бути впевнені у високій якості і довговічності плитки.

 

Завдяки широкому асортименту моделей плитки від європейських торгових марок, в каталозі покупці зможуть знайти варіанти, які впишуться в загальну дизайнерську концепцію приміщення і відіб’ють індивідуальність господарів. Особливою популярністю у клієнтів в Росії і за кордоном користується італійський керамічний граніт. Це сучасний матеріал, який, завдяки своїм експлуатаційним характеристикам, підійде як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки.

 

Компанія надає оптовим і роздрібним клієнтам максимально вигідні умови співпраці. Ви можете замовити доставку будь-якої кількості підлогової керамічної плитки з каталогу безпосередньо на об’єкт. Серед інших переваг інтернет-магазину:

 

— Знижки постійним покупцям. Завдяки цьому ви можете заощадити на покупці матеріалів.

 

— Багатий вибір товарів. Є не тільки моделі різних розмірів і кольорових гам, але і супутня продукція, завдяки якій поверхня стане ідеально рівною.

 

— Допомога фахівців у виборі плитки. Менеджери допоможуть підібрати підходящу модель з урахуванням особливостей приміщення і основи.

 

— Безкоштовні консультації дизайнерів з оформлення приміщення. Фахівці компанії розкажуть, які колірні рішення плитки найкраще використовувати в тих чи інших випадках.

 

— Зручний онлайн-каталог з докладними характеристиками продукції.

 

— Наявність трендових моделей плитки.

 

В каталозі зібрана для підлоги керамічна плитка, яка допоможе полегшити і прискорити проведення робіт, а також забезпечить довговічний результат.

Як купити правильний лінолеум

З великої різноманітності сучасних підлогових покриттів, «старий добрий» лінолеум вибирають багато, і тому є вагомі причини:

 

  • сучасний матеріал має гарну якість

 

  • він не такий дорогий, як інші види покриттів

 

  • з ним не складно працювати, як укладати, так і містити в чистоті

 

  • є широкий вибір кольорів, відтінків, візерунків, текстур

 

  • має гарну зносостійкість

 

Натуральний лінолеум виготовляють з композитів деревних смол, деревної муки, вапняних порошків, рослинних масел і натуральних барвників. Випускають як безосновний натуральний лінолеум, так і має основу. Цей сучасний матеріал, крім вже описаних, має ряд переваг: чи не аллергичен, вогнестійкий, має бактерицидні властивості і не накопичує електростатичний заряд. Завдяки останньому його дуже легко очищати.

 

І особливо приємно те, що після укладання він прекрасно зберігає розміри, не даючи усадки. Натуральний лінолеум і служить довше, ніж покриття, що має спінену основу. При виборі лінолеуму треба врахувати, що лінолеум з основою щільніше і довговічніше, ніж безосновний. Важливо знати, що кінцевий результат, який би тип лінолеуму ви не вибрали, буде сильно залежати від підстильної поверхні. Її нерівності не тільки буде видно, але і зменшать термін служби покриття приблизно в 4-5 разів. І, звичайно, ніж лінолеум тонше, тим менше термін його служби і вище повинні бути вимоги до якості поверхні.

 

За покупкою потрібно йти, маючи точні розміри. Щоб не довелося возитися зі швами, треба виміряти максимальну довжину і ширину приміщення (з огляду на дверні прорізи), і з кожного боку відвести близько 10 см про запас. Якщо ви плануєте купити лінолеум з малюнком, припуск повинен бути більше: приблизно на дві третини фрагмента малюнка. Тому, якщо хочете заощадити, вибирайте або дрібний малюнок, або такий, що не потрібно буде підганяти. У будь-якому випадку, простіше за все буде вибрати найбільшу ширину лінолеуму, пропоновану продавцями.

Догляд за газоном восени: рекомендації фахівців

Смарагдова зелень літніх галявин меркне з настанням холодів, все менше радуючи своїх власників ідеально-доглянутим зовнішнім виглядом. Однак досвідчені садівники знають про те, що осінь — це час, коли потрібен особливий догляд за газоном. Вчасно і правильно вжиті заходи подарують літній траві яскраві фарби і густоту. Встигнути з цими заходами необхідно до того часу, як перший сніг завадить проводити роботи на грунті. Недостатньо просто підстригти траву і прибрати опале листя. Красивий і мальовничий весняний газон — це результат наполегливої ​​і грамотної осінньої роботи.

 

Фахівці рекомендують не просто підстригати газон перед осінніми заморозками, а й максимально зменшити його висоту (не більше 5 см). Занадто висока трава в зимовий час стане притулком для гризунів, комах і патогенної мікрофлори, які можуть звести нанівець ваші зусилля по догляду. Обов’язковою процедурою восени стане підсів газонної трави. Таким чином можна позбутися від з’явилися в літню спеку неестетичних лисин. Щоб забезпечити відмінні сходи, варто попередньо розпушити землю граблями, а після посіву — накрити шаром грунту або компосту, щоб забезпечити паростки вологою під час проростання.

 

Використання добрив необхідно не тільки для стимуляції росту трави. Калій, кальцій, азот і фосфор допоможуть збільшити стійкість газону до впливу бур’янів і шкідників. А органічні добрива зроблять коріння здоровіше і стійкіше до зимових холодів. Осінній догляд за газоном — це не тільки підготовка грунту до зими, а й боротьба з бур’янами. Обов’язкова прополка і покіс, використання гербіцидів і оцту — все це допоможе позбутися від небажаних гостей на вашій ділянці і гарантувати однорідність і красу весняного газону.

 

Ще одним обов’язковим і регулярним заходом, яке чекає на всіх власників приватних будинків і ділянок є прибирання опалого листя. Нехтувати нею не варто не тільки з естетичних міркувань. Прілого листя можуть стати причиною появи гнилі і небезпечних для рослин захворювань, а також обов’язково стануть притулком для комах-шкідників. Щоб гарантувати красу і яскравість фарб газонних галявин, можна вдатися до професійної допомоги. Досвідчені фахівці забезпечать кваліфікований догляд за газоном, позбавлять вас від необхідності витрачати час і сили на сезонні роботи і подарують можливість насолоджуватися красою зелені, не докладаючи для цього фізичних зусиль.

Заміський будинок і його особливості

Розташований за містом будинок слід розглядати саме, як заміське житло. Приступаючи до планування будівельних робіт, це просте зауваження може виявитися дуже важливим. З огляду на, що особистий будинок, це не квартира, вносити планувальні рішення і виконувати перестановки в ньому можна сміливіше. Зрозуміло, якщо справа не стосується роботи з капітальними стін, перекриттями, каркасом. При роботі з подібними елементами конструкції потрібно проявити більше обережності. З іншого боку важливо враховувати, наскільки заміський будинок захищений, де зведений: окремо чи в селищі. Заміський будова не слід розглядати окремо від природного середовища його навколишнього. У плануванні природа може зіграти не останню роль.

 

Які особливості планування будівлі за містом можна враховувати? Деякі з потрібних кімнат начебто приміщення для господарських потреб, пральні, лазні можна оформити в окремі споруди. Таким чином «розвантажується» простір в самому будинку. Для того, щоб проводити більше часу на природі, має сенс обладнати заміський будинок балконом, терасою, або верандою. Також, можна облаштувати у дворі «кухню на свіжому повітрі». Загалом, має сенс розташовуватися максимально ближче до природи. В саду, якщо дозволить місце, можна обладнати альтанку. Часто альтанка стає основною «опорною точкою» саду, звідки можна спостерігати навіть за далекими його куточками, перебуваючи при цьому в достатній комфорт і зручність.

 

У приватному будинку не слід розділяти приміщення на безліч дрібних відсіків. Іноді кількість кімнат куди менш важливо, ніж їх габарити. Якщо дозволяють можливості простіше навіть об’єднати деякі кімнати, на зразок їдальні і кухні. Кухню часто близько до зовнішньої стіни будинку розміщують. На першому поверсі будівлі може знаходитися як зручна кухня, так загальний зал для зустрічі домочадців і гостей будинку, їдальня для спільних обідів, приміщення для спортивних тренувань, або зимовий сад. В деякі приміщення зручніше потрапляти буде не з переднього, а з заднього ходу. Для будови, що розміщується за містом, роблять не один, а два входи — виходи. Такий варіант зручний, адже після робіт в саду не доведеться кожного разу добиратися до основного входу.

 

Так для печі або каміна необхідно не тільки відвести місце, що відповідає нормам, встановленим відповідно до пожежної безпеки, а й підготувати основу. Перекриття повинні витримати значну вагу, адже камін може важити і порядку тонни, а класична піч — того більше. Для сходів, що ведуть на наступний поверх, також може знадобитися фундамент, якщо виконана вона із залізобетону, каменю, або металу. В інтер’єрі роль сходів велика. Це не тільки конструкція суто — функціонального призначення. Сходи можуть зробити приміщення більш затишним, допоможе оформити загальний стиль тієї кімнати, де розміщується, тому в дизайні сходи важлива.