Підлога в міській квартирі

У сучасній квартирі підлога стала не тільки просто поверхнею, по якій можна буде ходити, це також частина інтер’єру всього житла. І якщо він не буде відповідати загальному настрою, то всі ваші праці, що включають підбір колірної гами, поєднання меблів і аксесуарів, були марні. Вважається, що в вітальні і їдальні краще всього укладати паркет. Для підлоги ж в приміщенні ванної кімнати найкраще підійде керамічна плитка. Хоча, не забувайте, що іноді речі здатні вписуватися в найнесподіваніші місця. Так, деякі люди покривають підлогу спальні керамічної підлоги плиткою.

 

Таке покриття чудово підходить до загального дизайну кімнати, яка оформлена в стилі «мінімалізм» з елементами «хай-тек». Не бійтеся експериментувати. І не забувайте: ковчег був споруджений любителем, «Титанік» ж — професіоналами … Найчастіше в кухнях на підлозі укладають керамічну плитку. Однак якщо обрана певна колірна гамма і дизайн, цілком можна використовувати і ламінат. Все ж, на думку деяких консервативно налаштованих людей, як кухонного підлогового покриття керамічна плитка є найбільш підходящим матеріалом.

 

Але це не означає, що потрібно обмежувати свій вибір: приймайте нові, красиві і, головне, практичні рішення. Створюючи інтер’єр квартири, пам’ятайте, що різні покриття для підлоги таять в собі деякі цікаві властивості. Так, модний сьогодні ламінат здатний додати кімнаті затишок або, навпаки, підкреслити холодність приміщення, посиливши ефект «мінімалізму». Наприклад, кімната, оформлена в дуже світлих тонах, з відтінками сірого, буде виглядати «холодної».

 

Подібний варіант підійде для квартир, в яких інтер’єр створювався з урахуванням ідей «мінімалізму», і меншою мірою підійде для житла, яке наповнене елементами стилю «хай-тек». Якщо ж підібрати ламінат, відтінки якого будуть тепліше і трохи темніше загальної колірної гами кімнати, в такому випадку таке покриття для підлоги можна застосовувати в квартирі, дизайн якої створений в дусі «модерна». Ламінована підлога сірого кольору підійде для квартири, інтер’єр якої заснований на «мінімалізмі». Любителі східних мотивів можуть застелити паркет килимом.

 

Паркет використовують при створенні інтер’єрів як в «класичному» стилі, так і «кантрі». Якщо ж «кантрі» характерно підлогове покриття рівномірне, без виділяються декоративних елементів, то в «класичному» інтер’єрі добре буде виглядати паркет з викладеними візерунками. Важливо не забувати, крім того, що підлогове покриття повинне бути практичним і комфортним, воно також має гармоніювати із загальним інтер’єром кімнати.