Застосування фурнітури для душових кабін
 

Душові кабіни з кожним роком стають все більш популярними і затребуваними. У порівнянні зі звичними ваннами, вони відрізняються компактністю і економлять і без того обмежений вільний простір наших тісних санвузлів. Тому ті, хто цінують практичність і зручність, а також високу функціональність, неодмінно оцінять можливість встановити у ванній кімнаті свого будинку або квартири душову кабіну.

Великий вибір різноманітних душових кабін на сайті https://www.weston.com.ua/kolection/, душових боксів і скляних душових перегородок дозволяє знайти оптимальне рішення для облаштування приміщення ванною. Однак без наявності якісної і надійної фурнітури для душових кабін, ефективність їх щоденної експлуатації стає під сумнівом.

Повний комплект фурнітури для душової кабіни складається з наступних елементів:

Спеціальний ущільнювач, який розміщується по периметру дверей душової кабіни і забезпечує її герметичність і водонепроникність;

  • Дверні петлі;
  • Дверні ручки;
  • Коннектори (фіксатори), за допомогою яких елементи душової кабіни кріпляться до підлоги, стін, стелі.

Фурнитура для душевых кабин виготовляється з міцних і надійних матеріалів — нержавіючої сталі, алюмінію, латуні, і забезпечується спеціальними водостійкими прокладками. Завдяки цьому вона стійка до корозії і ефективно функціонує навіть в умовах високої вологості.

Застосування високоякісних матеріалів та оригінальних технологічних розробок, дозволяють створити фурнітуру високої якості. Фурнітура для скла витримує дуже велике навантаження і бездоганне функціонування суцільноскляних систем. Звертаючи особливу увагу, з якого матеріалу зроблена фурнітура для скла та на якість покриття, ви не розчаруєтеся в остаточному результаті обраної продукції.

Фурнітура для скла та елементи кріплення, які виконані в одному стилі, вигідно підкреслять загальний дизайн інтер’єру. Таке єдине виконання, дозволяє створити нові дизайнерські рішення і технічні розробки, які оперативно враховують всі побажання клієнта.