Головний колір 2018 року

Як відомо, щороку в грудні всесвітньо відомий Інститут Кольору Pantone оголошує відтінок, який буде ведучим в найближчі дванадцять місяців. Нагадаємо, що в 2017 році таким був відтінок свіжої зелені, а ось в прийдешньому 2018 вся увага буде звернено в бік глибокого фіолетового кольору, який називається красиво і навіть романтично — ультрафіолет. Як пояснюють фахівці Pantone, ультрафіолет відображає ідеї оригінальності і майстерності. Це дуже особливий і складний колір, який зачаровує і інтригує.

 

У здатності заінтриговувати ультрафіолету не відмовився. Поки навіть складно прогнозувати, наскільки успішно цей відтінок зможе інтегруватися з дизайнерські проекти. У професійному середовищі ведуться гарячі суперечки на цю тему, адже не можна сперечатися з тим фактом, що складний фіолетовий тон не так просто поєднувати і тим більше не зрозуміло, як використовувати його з іншими тонами. Варто відразу позначити важливий момент: не потрібно ставитися до «трендовості» кольору як до посилу терміново його любити і використовувати для декору будинку.

 

Зрештою, в наступному році наймоднішим буде інший відтінок, що не перефарбовувати ж через це все знову. Швидше це варто розглядати як відмінну можливість оновити інтер’єр для тих, хто вже давно відчував симпатію до кольору-фавориту. У цьому сезоні з’явиться багатий вибір меблів, матеріалів та аксесуарів в кольорі ультрафіолет, що дозволить втілити давно назрілу ідею з будь-яким бюджетом. Відтінок ультрафіолет виробляє дуже яскраве і дзвінке враження, тому використовувати його бездумно точно не можна.

 

В інтер’єрі цієї вітальні активного кольору багато, але завдяки тому, що вкраплення його невеликі за розміром, інтер’єр виглядає стримано і елегантно. Крім того, кімната досить простора і відрізняється великою кількістю природного світла, що також сприяє правильному розкриттю глибокого фіолетового тону. Вважається, що всі відтінки фіолетового мають заспокійливу дію. Якщо ви згодні з цим твердженням, то використовуйте ультрафіолет для декорування, наприклад, ванної кімнати. Якщо попередній приклад лаконічного використання фіолетового в інтер’єрі підійде всім, то настільки великий обсяг, як на цьому фото, безумовно сподобається лише справжнім поціновувачам відтінку.

 

Такі кольори, як ультрафіолет, дуже зручні для роботи з сучасними стилями. Справа в тому, що при використанні великої кількості металу, скла і пластика, які є сусідами з простими формами і прямими лініями, важко уникнути відчуття незатишного, немов нежитлового простору. На допомогу прийдуть м’які і глибокі відтінки, вони створюють комфорт і необхідну нотку затишку. Ультрафіолет також хороший і для декору спальні, ви можете використовувати його лише на одній стіні, наприклад, біля ліжка. Якщо інші кольори будуть нейтральними або приглушеними, палітра буде виглядати в міру декоративною. Для створення палітри їдальнею зони можна поєднувати відразу два відтінки фіолетового гами.

 

Вельми сміливе рішення в даному випадку буде виглядати доречно і не дуже помітно. В цілому ж ультрафіолет хороший і для кухні, особливо якщо кімната не дуже мала і має гарного розміру вікно. Плюсом в даному випадку буде служити і велика кількість предметів білого кольору, які ми так любимо в кухні і які ідеально поєднуються з усіма відтінками фіолетового. Якщо все ще сумніваєтеся, спробуйте використовувати модний відтінок в тих приміщеннях, де проводите мало часу. В такому випадку він точно не набридне і не буде здаватися надто активним. Ідеальний варіант — передпокій зона, хол або навіть балкон. Почніть з малого і поступово буде знайдена ідеальна пропорція.