Колекціонування холодної зброї — з чого почати збирати мечі, шаблі, ножі

Колекціонування холодної зброї — з чого почати збирати мечі, шаблі, ножі

Воно виставлено в музеях, з ним можна пограти в ігри або помацати під час історичних реконструкцій. Але ви також можете мати його вдома, мова йде про старовинний зброю. З чого почати збирати мечі, шаблі, ножі і т.д.

По-перше, вам потрібно визначити, що таке холодна зброя. На відміну від метальної зброї, в якому використовується механічна енергія, і вогнепальної зброї (хімічна енергія), воно використовується для ближнього бою, в тому числі на близькій відстані.

Спочатку прочитайте і подивіться

Є багато видів холодної зброї. Його можна розділити на наступні види: колючі, колючі, колючі, тупі, тупо-пронизують і тупо-колючі, тобто за типом завдання або, простіше кажучи, на ножі, кинджали, мечі, шаблі, сокири, тесаки, багнети.

Як і у випадку з будь-яким хобі, на початку шляху колекціонера варто познайомитися з історією і літературою. Які види холодної зброї витримали випробування часом? Для чого вони були і хто їх використовував, в яких регіонах світу? Знання з цього питання допоможуть у виборі того, що ми хочемо зібрати, в правильному управлінні фінансами, пошуку унікальних зразків і розпізнаванні підробок.

Буде корисна будь-яка література (окрема, наприклад, на шаблях і на багнетах, каталогах, енциклопедіях). Також вони допоможуть вибрати собі спеціальність, адже як і в будь-якому хобі збирати все не варто. Існують спеціалізовані книги, присвячені шаблям і багнетів, а також дуже корисні аукціонні каталоги (вони є важливим джерелом інформації про постачання, ціни і стані окремих предметів) і музейні каталоги.

Про музеї. Також дуже важливо відвідування декількох таких місць, адже ніщо не замінить контакту з живим предметом колекціонування.

Мечі старовинних воїнів, японські катани і зброю з поп-культури

Як тільки ви ознайомитеся з літературою, вам потрібно буде вибрати спеціалізацію. Або ми зосередимося на давнини, середньовіччя і, можливо, європейському зброю або ріжучому зброю. Колекція також включає колекцію, наприклад, мечів, мечів, ножів і шабель. Останні — один з найпопулярніших видів колекційної холодної зброї.

На аукціонах можна знайти шаблі столітньої давності. Однак оригінали коштують від декількох тисяч до майже необмеженої суми. У свою чергу репліки доступні за кілька сотень. Серед них можна виділити гусарську шаблю із закритою рукояткою. Також варто пам’ятати, що часто на шаблях, а також на мечах або багнетах під рукояттю був вигравіруваний номер, який надавався конкретному солдату. Завдяки цьому сьогодні можливо адаптувати зброю до певного історичного періоду і регіону.