Що це таке металеві шильди, і для чого служать
 

Це спеціальний технічний термін, може і не дуже знайомий пересічним громадянам, зате дуже добре відомий інженерам, конструкторам і людям, зв’язаним з різного роду виробництвом і промисловістю. Металевий шильд — це металева «етикетка», яка необхідна практично для будь-якого промислового виробу. Нанесення зображення і надписів проводиться за допомогою сучасного обладнання і за спеціальною технологією, яка забезпечує мінімальні терміни виготовлення, неперевершену якість зображення, і саме головне — надійність і високу зносостійкість шильдів.

 

Такі металеві таблички  містять у нанесеному маркуванні всі необхідні технічні характеристики, а також можуть містити і  інші дані – реквізити виробника, дату виготовлення і т.д. Вони широко використовуються в промисловості, відповідно набуває популярності і така послуга як шильды металлические изготовление і все більше підприємств і фірм замовляють таку продукцію для своїх потреб.  Є також технічні шильди, які марковані інвентарними номерами, і їх   можна використовувати в якості маркованих бирок для обліку на складах і місцях зберігання,  або інвентарних номерів.

 

Металеві бирки використовуються практично у всіх галузях промисловості, вони можуть бути різних розмірів і форм, виготовлені з різного металу. На бирки наносять штрих-код і серійний номер товару. Інвентарні номери використовуються для маркування кабінетів, приміщень, кімнат і номерів, а також  і в якості бейджиків для співробітників, і містять таку інформацію, як назва фірми, логотип, адреса і телефон.

 

Технічні шильди виготовляються з якісного металу, стійкого до корозії і механічних пошкоджень, зверху наноситься надстійка фарба, яка не розтікається і не тріскається під впливом ультрафіолетових променів. Тепер є цілий ряд спеціалізованих фірм, які з успіхом налагодили випуск широкого асортименту такої продукції на високому технологічному рівні.