Виробництво маркіз

Маркізи впишуться в будь-який екстер’єр і додадуть особливого шарму будівлі. Вони дуже легкі у використанні — досить натиснути кнопку або повернути ручку. Для любителів відпочити на свіжому повітрі маркізи будуть ідеальним варіантом. Вони з легкістю захистять від сонячних променів і від чужих очей, так як розкладаються такі системи і вертикально і горизонтально. Такі конструкції дозволяють проводити дозвілля на вулиці при будь-яких погодних умовах, а сфера їх застосування дуже обширна.

 

Маркізи застосовуються на вікнах, терасах, офісних і адміністративних будівлях, на альтанках. Вони не тільки захистять від сонця, але і можу послужити прикрасою, як приватних садиб, так і різних літніх майданчиків кафе. Є дуже багато красивих мальовничих місць, де така конструкція стане справжньою родзинкою екстер’єру! Висока якість тканин і можливість підібрати їх на замовлення привертають все більшу кількість бажаючих.

 

Маркізи — високотехнологічні системи захисту від палючого сонця, які пропонує дана фірма за вигідною ціною. Для відпочинку на вулиці найкраще скористатися саме маркізами. Пристрій являє собою багатофункціональні конструкції, за допомогою яких можна спорудити навіс від сонця в будь-якому місці. Горизонтальні маркізи використовуються для створення козирків будинків, а з вертикальних і похилих можна створити стінки альтанки. Маркізи не пропускають повітря в приміщення, так як повністю закривають вікна будівлі.

 

Пристрій виготовляється з високоміцних і надійних матеріалів, завдяки чому можуть прослужать досить довго. Влітку вони захищають від сонця і дощу, а на зиму їх можна компактно зібрати. Якщо говорити про вартість такого рішення, то оптимальне поєднання ціни та якості порадує як бізнесмена так і приватного власника, своєю привабливістю і ціною.

 

Сучасні маркізи оснащені спеціальними датчиками, які реагують на зміни погоди, коригують автоматично кут нахилу в залежності від положення сонця, а також збирають конструкцію при сильних поривах вітру або грозу, що насувається. Вранці ваша сонцезахисна система сама розкладається, а на ніч збирається. Це дуже зручно і не вимагає ніяких зусиль з боку користувачів.