Ідеї для декорування міжкімнатних дверей

 

Міжкімнатні двері в квартирі, особливо де проживає не двоє, а більшу кількість людей грають важливу роль. В першу чергу вони захищають мешканців кімнати від шуму, який відбувається у всій квартирі, крім того завдяки вхідним дверям власник кімнати може відгородити себе і свій простір від всіх інших мешканців квартири. Але крім всього цього міжкімнатні двері  є значною частиною декору всієї квартири. Міжкімнатні двері  сьогодні так само користуються великою популярністю.

 

Для того, щоб ви зважилися на декорування вашої міжкімнатних дверей, у вас можуть з’явитися деякі причини:

 

— найголовніша причина, це те, що сьогодні на ринку наданий величезний вибір міжкімнатних дверей, але часто вони здаються настільки одноманітними, що ви не можете знайти і вибрати ту саму ваші двері.

— ну і, звичайно ж, заміна старих дверей на нову, це не тільки фінансові витрати, але пил, яка буде по всій квартирі, штукатурка, для забивання тріщин і багато інших неприємні будівельні клопоти.

 

Саме з цих причин часто власники вирішують оновити старі двері, а не замінювати її новою.

 

Самий просто і поширений спосіб декорування старих дверей — це просто її пофарбувати. Для цього вам необхідно всього лише на всього зняти двері з петель, потім за допомогою шпателя зняти стару фарбу, а за допомогою наждачного паперу вирівняти поверхню дверей, потім за допомогою шпаклівки закрити всі тріщини і нерівності, при необхідності видалити жирні плями. Потім, якщо в дверях є сікло, то його необхідно заклеїти спеціальним папером, що при фарбуванні двері на забризкати його фарбою, і ви можете приступати до самого фарбування двері. Фарбу для фарбування краще вибрати акрилову, так як швидше висихає.

 

Так само ви можете пофарбувати свої двері не просто в один колір, а створити геометричний малюнок. Для цього вам необхідно підготувати двері, як і при простому фарбування, але стрічки в цьому випадку знадобитися куди більше. За допомогою стрічки ви зможете розрізняти кордону між фігурами. Якщо ви не бажаєте витрачати зайві гроші на фарбу, то ви можете просто купити білу фарбу, і кілька барвників, завдяки яким у вас буде можливість підбирати різні відтінки.

 

Ще одним варіантів для декорування вашої двері можуть виступити трафарети, завдяки яким ви зможете перетворити вашу двері в цілу картину, при цьому, не володіючи ні якими художніми талантами. Трафарет ви зможете придбати або в будівельному магазині, або під замовлення. Далі ви докладаєте його до дверей, яка вже прикрашена, і висохла, і фарбуєте трафарет бажаної фарбою. В результаті у вас вийде дуже цікава і красива двері.